Zavolejte

724 038 042

Z kapacitních důvodů momentálně až do odvolání nepřijímám nové klienty. Děkuji za pochopení a těším se na shledanou třeba později.

Markéta Skálová

Ve studiu SAYA jsem už od samého začátku, masážím jsem se začala profesionálně věnovat už 2 roky před tím. Své první profesní zkušenosti jsem získala v Pečovatelské službě města Dobříš. Díky těmto začátkům jsem si zvykla klást důraz na možné souvislosti a interakce masáže s případnými jinými zdravotními obtížemi, naučila jsem se opravdu citlivě vnímat individuální potřeby a možnosti klienta nejen při samotné masáži, potvrdila jsem si také skoro zázračný účinek prostého doteku a lidského kontaktu. Tento víc než dobrý základ dále rozvíjím v průběhu své další masérské praxe.

Masáže pro mě mají vysoký závislostní potenciál –  když slyším o různých dalších technikách, které se dají použít a ideálně vzájemně kombinovat, často mi to nedá. A vzhledem k tomu, že na každém kurzu se potkáte se „spolužáky“ a lektory, kteří umí každý úplně jiné skvělé věci, seznam se stále rozšiřuje. Mým cílem není oslnit Vás výběrem z dvaceti různých typů masáží, ale osvojit si širší repertoár technik, jejichž kombinací budu schopná Vám vytvořit masáž na míru, tak, aby pro Vás byla co nejpříjemnější a zároveň pomohla s tím, co Vás aktuálně trápí.

Když na lidi zrovna nesahám, tak si s nimi povídám – pokud nemasíruji, věnuji se poradenství. I přes to, že jsem obdivovatelka psychoterapeutických směrů zaměřených na práci s tělem, jsem toho názoru, že masáž a poradenský proces je lepší oddělit. Mohu Vám však zaručit profesionální jednání vytříbené několikaletou prací s klientelou, která se potýká s nejrůznějšími problémy, jehož neoddělitelnou součástí je citlivý přístup, respekt k Vaší osobě a samozřejmostí rovněž mlčenlivost.